וילות בצפון . ניקוי ארובות

טכנאי מחשבים יש לו  במגוון רחב של הגדרות, הכוללים הן את מגזר המוסדיומגזר פרטי. בשל קיומה "הקצר" יחסית של המקצוע, מוסדות מציעים תוכניות תעודה וגם תואר שנועדו להכין את הטכנאים חדשים, אלא תיקוני מחשב מבוצעים לעתים קרובות על ידי מנוסים ומוסמכים טכנאים שיש להם הכשרה פורמלית קטנה בתחום.

 

למרות המגוון העצום של סביבות עבודה, כל טכנאי מחשבים לבצע תהליכים בדיקה ומעדב דומים, כולל תמיכה טכנית. טכנאים מנוסים עשויים להתמחות בתחומים כגון שחזור נתונים, ניהול מערכת, או מערכות מידע. טכנאים חלקם עצמאים או בעלים של חברה המספקת שירותים בתחום אזורי. חלקם קבלןכפרילנסרים או יועצים. סוג זה של טכנאי נע בין חובבים וחובבי שיתנדבו או לעשות צד מעט כסף, למי שעובד בצורה מקצועית בתחום.

טכנאי תיקונים יכולים לעבודבמחלקת החברות טכנולוגיות מידע, מרכז שירות מרכזי, או סביבת מכירות מחשב הקמעונאי. טכנאי מגזר ציבורי יכול לעבוד בקהילות צבאיות, ביטחון לאומי או אכיפת החוק, הבריאות או בתחום בטחון ציבור מוסד חינוכי.

אקו קידום

 

וכול זה כי העידן של היום הוא מאוד מתקדם ואנחנו חייבים את השירות של טכנאי המחשבים כדי שהמערכות בעסק היו תקיונות או פשוט רק רוצים לשחק במחשב בבית